Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 8421

Kadencja 1998-2002

Władze Ruchu » Kadencja 1998-2002

Skład Rady Krajowej Regionalnych Towarzystw Kultury kadencji 1998-2002

Anatol Jan Omelaniuk

 

przewodniczący

 

Dolnośląskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne we Wrocławiu, woj. dolnośląskie

Aleksander Kociszewski

 

wiceprzewodniczący

 

Ciechanowskie Towarzystwo Naukowe, woj. mazowieckie

Stanisław Słopień

 

wiceprzewodniczący

 

Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne w Poznaniu, woj. wielkopolskie

ks. Władysław Pilarczyk

 

sekretarz

 

Towarzystwo Przyjaciół Orawy, woj. małopolskie

Józef Cieplik

 

członek prezydium

 

Słupskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne, woj. pomorskie

Stanisław Kwiatkowski

 

członek prezydium

 

Kujawsko Pomorskie Towarzystwo, Kulturalne w Bydgoszczy, woj. kujawsko- pomorskie

Mieczysław Ignacy Matosiuk

 

członek prezydium

 

Towarzystwo Przyjaciół Siemiatycz, woj. podlaskie

Irena Modrzejewska

 

członek prezydium

 

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Pojezierze" w Olsztynie, woj. warmińsko- mazurskie

Krzysztof Orzechowski

 

członek prezydium

 

Radomskie Towarzystwo Naukowe, woj. mazowieckie

Zofia Piłat

 

członek prezydium

 

Towarzystwo Społeczno-Kulturalne "Renesans" w Zamościu, woj. lubelskie

Andrzej Urbaniak

 

członek prezydium

 

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, woj. łódzkie

Elżbieta Bajkiewicz-Kaliszczuk

 

członek

 

Towarzystwo Muzyczne w Chełmie, woj. lubelskie

 Bodgan J. Balcerowicz

 

członek

 

Towarzystwo Miłośników Ziemi Rypińskiej, woj. kujawsko- pomorskie

 Arkadiusz Binnebesel

 

członek

 

Towarzystwo Miłośników Zabytków i Kultury Ziemi Malborskiej, woj. pomorskie

Maria Bochan

 

członek

 

Towarzystwo Miłośników Miasta Piły, woj. wielkopolskie

Jerzy Chrzanowski

 

członek

 

Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli, woj. łódzkie

Stanisław Gawlik

 

członek

 

Towarzystwo Miłośników Ziemi Brzeskiej, woj. opolskie

Stanisław Marcin Gąsior

 

członek

 

Towarzystwo Przyjaciół m. Piotrkowa Trybunalskiego, woj. łódzkie

Ryszard Grzelakowski

 

członek

 

Towarzystwo Miłośników Dusznik Zdroju, woj. dolnośląskie

Lidia Iwaniak

 

członek

 

Sokołowskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne, woj. mazowieckie

Wojciech Jachimowicz

 

członek

 

Towarzystwo Kultury AKOLADA w Nowej Soli, woj. lubuskie

Jan Jadach

 

członek

 

Kieleckie Towarzystwo Naukowe, woj. świętokrzyskie

Marian Jarecki

 

członek

 

Słupeckie Towarzystwo Społeczno Kulturalne, woj. wielkopolskie

Marek Kandzia

 

członek

 

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, woj. śląskie

Arkadiusz Kędzior

 

członek

 

Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Przemyślu, woj. podkarpackie

Adam Kluska

 

członek

 

Towarzystwo Miłośników Ziemi Strzyżowskiej, woj. podkarpackie

Roman Knitter

 

członek

 

Związek Przyjaciół Pomorza, woj. pomorskie

Alojzy Konior

 

członek

 

Leszczyńskie Towarzystwo Kulturalne, woj. wielkopolskie

Stanisław Kuran

 

członek

 

Towarzystwo Śpiewacze LIRA w Żyrardowie, woj. mazowieckie

Anna Makowska Cieleń

 

członek

 

Towarzystwo Przyjaciół Starego Kurowa, woj. lubuskie

Wiesława Malczewska

 

członek

 

Towarzystwo Miłośników Międzybrodzia, woj. śląskie

Sagina Malinowska

 

członek

 

Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki, woj. mazowieckie

Andrzej Małysa

 

członek

 

Brzeskie Towarzystwo GRYF, woj. małopolskie

Grzegorz Michałowski

 

członek

 

Towarzystwo Miłośników Podlasia, woj. lubelskie

Marian Mieszkowski

 

członek

 

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, woj. podlaskie

Marek Nałęcz Socha

 

członek

 

Jeleniogórskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne, woj. dolnośląskie

Stefan Napierała

 

członek

 

Koszalińskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne, woj. zachodnio- pomorskie

Zbigniew Ołubek

 

członek

 

Federacja Stowarzyszeń Kulturalnych Województwa Łódzkiego, woj. łódzkie

Marian Zdzisław Pawłowski

 

członek

 

Sobieszyńskie Towarzystwo Regionalne, woj. lubelskie

Piotr Petrykowski

 

członek

 

Toruńskie Towarzystwo Kultury, woj. kujawsko- pomorskie

Michał Pietrowski

 

członek

 

Towarzystwo Miłośników Koźmina Wlkp., woj. wielkopolskie

Bogdan Potaniec

 

członek

 

Polskie Towarzystwo Historyczne o. Nowy Sącz, woj. małopolskie

Zygfryd Rekosz

 

członek

 

Mazowieckie Towarzystwo Kultury, woj. mazowieckie

Urszula Rosłaniec

 

członek

 

Szczecińskie Towarzystwo Kultury, woj. zachodnio- pomorskie

Michał Sznapka

 

członek

 

Stowarzyszenie Miłośników Lublińca, woj. śląskie

Stanisław Warchoł

 

członek

 

Towarzystwo Przyjaciół Gminy Krotoszyce, woj. dolnośląskie

Zbigniew Więcek

 

członek

 

Towarzystwo Miłośników Muzyki i Folkloru w Krośnie, woj. podkarpackie

Zdzisław Wyszkowski

 

członek

 

Suwalskie Towarzystwo Muzyczne, woj. podlaskie

Maciej Zarębski

 

członek

 

Staszowskie Towarzystwo Kulturalne, woj. świętokrzyskie

I(rena Brucka

 

członek

 

Kociewskie Towarzystwo Oświatowe, woj. pomorskie

Jerzy Damrosz

 

członek

 

Mazowieckie Towarzystwo Kultury, woj. mazowieckie

Eugeniusz Skoczeń

 

członek

 

Racławickie Towarzystwo Kulturalne, woj. małopolskie

Józef Staszel

 

członek

 

Związek Podhalan, woj. małopolskie