Wizyt:
Dzisiaj: 28Wszystkich: 7373

Kadencja 2006-2010

Władze Ruchu » Kadencja 2006-2010

Skład Rady Krajowej Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych RP kadencji 2006-2010

 

Anatol Jan Omelaniuk - przewodniczący, Dolnośląskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne

Janusz Ostrowski - zastępca przewodniczącego, Mazowieckie Towarzystwo Kultury

Eugeniusz Skoczeń  - zastępca przewodniczącego, Racławickie Towarzystwo Kulturalne

Jerzy Chrzanowski - sekretarz, Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli

Marek Kandzia - skarbnik, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej

Tadeusz Krokos - członek Prezydium, Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne

Maciej Zarębski -  członek Prezydium, Świętokrzyskie Towarzystwo Regionalne

Jan Ancypo - członek, Stowarzyszenie Izba Regionalna Podjanowszczyzna gm. Sokółka

Alfons Bobowik - członek, Mazurskie Towarzystwo Naukowe w Ełku

Irena Brucka - członek, Kociewskie Towarzystwo Oświatowe w Tczewie

Józef Gajda - członek, Towarzystwo Przyjaciół Rzeszowa.

Ludmiła Janusewicz-Kuriata - członek, Koszalińskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne

Aleksander Kociszewski - członek, Ciechanowskie Towarzystwo Naukowe

Jerzy Krzyżewski - członek, Towarzystwo Regionalne Hrubieszowskie im. S. Staszica

Anna Makowska-Cieleń - członek, Stowarzyszenie Twórców i Przyjaciół Kultury Cygańskiej w Gorzowie Wlkp.

Iwona Nalichowska - członek, Towarzystwo Przyjaciół Praszki

Ewa Puls - członek, Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy

Stanisław Słopień - członek, Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne

Bolesław Święciochowski - członek, Wrzesińskie Towarzystwo Kulturalne

Jan Wojtaś - członek, Dolnośląskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne

 

Skład Komisji Rewizyjnej Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych RP kadencji 2006-2010

 

Wojciech Gryczyński - przewodniczący, Towarzystwo Miłośników Wrocławia

ks. Władysław Pilarczyk - wiceprzewodniczący, Towarzystwo Przyjaciół Orawy im. Ks. F. Machaja

Maria Bochan - sekretarz, Towarzystwo Miłośników Miasta Piły

Bogdan Dworak - członek, Towarzystwo Miłośników Ziemi Zawierciańskiej

Zdzisław Załuska - członek, Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki

 

Skład Sądu Koleżeńskiego Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych RP kadencji 2006-2010

 

Marek Nałęcz-Socha - przewodniczący, Jeleniogórskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne

Maria Budzianowska - sekretarz, Nadnoteckie Towarzystwo Kulturalne

Alojzy Konior - wiceprzewodniczący, Leszczyńskie Towarzystwo Kulturalne

Stanisław Sypniewski - członek, Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej

Teresa Wojda - członek, Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „Łowiczanie”