Kadencja 2006-2010
O naszym Ruchu » Władze Ruchu » Kadencja 2006-2010
Skład Rady Krajowej Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych RP kadencji 2006-2010
Anatol Jan Omelaniuk - przewodniczący, Dolnośląskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne
Janusz Ostrowski - zastępca przewodniczącego, Mazowieckie Towarzystwo Kultury
Eugeniusz Skoczeń - zastępca przewodniczącego, Racławickie Towarzystwo Kulturalne
Jerzy Chrzanowski - sekretarz, Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli
Marek Kandzia - skarbnik, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej
Tadeusz Krokos - członek Prezydium, Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne
Maciej Zarębski - członek Prezydium, Świętokrzyskie Towarzystwo Regionalne
Jan Ancypo - członek, Stowarzyszenie Izba Regionalna Podjanowszczyzna gm. Sokółka
Alfons Bobowik - członek, Mazurskie Towarzystwo Naukowe w Ełku
Irena Brucka - członek, Kociewskie Towarzystwo Oświatowe w Tczewie
Józef Gajda - członek, Towarzystwo Przyjaciół Rzeszowa.
Ludmiła Janusewicz-Kuriata - członek, Koszalińskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne
Aleksander Kociszewski - członek, Ciechanowskie Towarzystwo Naukowe
Jerzy Krzyżewski - członek, Towarzystwo Regionalne Hrubieszowskie im. S. Staszica
Anna Makowska-Cieleń - członek, Stowarzyszenie Twórców i Przyjaciół Kultury Cygańskiej w Gorzowie Wlkp.
Iwona Nalichowska - członek, Towarzystwo Przyjaciół Praszki
Ewa Puls - członek, Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy
Stanisław Słopień - członek, Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne
Bolesław Święciochowski - członek, Wrzesińskie Towarzystwo Kulturalne
Jan Wojtaś - członek, Dolnośląskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne
Skład Komisji Rewizyjnej Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych RP kadencji 2006-2010
Wojciech Gryczyński - przewodniczący, Towarzystwo Miłośników Wrocławia
ks. Władysław Pilarczyk - wiceprzewodniczący, Towarzystwo Przyjaciół Orawy im. Ks. F. Machaja
Maria Bochan - sekretarz, Towarzystwo Miłośników Miasta Piły
Bogdan Dworak - członek, Towarzystwo Miłośników Ziemi Zawierciańskiej
Zdzisław Załuska - członek, Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki
Skład Sądu Koleżeńskiego Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych RP kadencji 2006-2010
Marek Nałęcz-Socha - przewodniczący, Jeleniogórskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne
Maria Budzianowska - sekretarz, Nadnoteckie Towarzystwo Kulturalne
Alojzy Konior - wiceprzewodniczący, Leszczyńskie Towarzystwo Kulturalne
Stanisław Sypniewski - członek, Towarzystwo Przyjaciół Kalwarii Zebrzydowskiej
Teresa Wojda - członek, Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „Łowiczanie”