Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 8421

Kadencja 2014-2018

Władze Ruchu » Kadencja 2014-2018

Skład Rady Krajowej Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych RP kadencji 2014-2018

stan na dzień 1.01.2018 

 

Przewodnicząca Rady Krajowej - Bożena Konikowska, Towarzystwo Uniwersytetów Ludowych (woj. mazowieckie)

Wiceprzewodniczący Rady Krajowej - dr Tadeusz Samborski, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Krajobrazy” (woj. dolnośląskie)

Wiceprzewodniczący Rady Krajowej - Jerzy Derenda, Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie) 

Sekretarz - dr Andrzej Talarczyk, Nadnoteckie Towarzystwo Kultury (woj. lubuskie) 

Skarbnik - Tadeusz Żebrowski, Towarzystwa Przyjaciół Ostrołęki (woj. mazowieckie)

Członek Prezydium Rady - dr hab. Stefan Bednarek, Dolnośląskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne we Wrocławiu (woj. dolnośląskie)

Członek Prezydium Rady - dr Szczepan Kalinowski, Stowarzyszenie Koła Białczan w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie)

Członek Zarządu - Ryszard Zatorski, Towarzystwo Przyjaciół Rzeszowa (woj. podkarpackie)

Członek - Eugeniusz Skoczeń, Racławickie Towarzystwo Kulturalne (woj. małopolskie) 

Członek - Marek Nałęcz-Socha, Towarzystwo Karkonoskie (woj. dolnośląskie) 

Członek - Jerzy Sołdek, Towarzystwo Przyjaciół Nałęczowa (woj. lubelskie) 

Członek - Julita Zawieruchowska, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne ,,Pojezierze” (woj. warmińsko-mazurskie) 

Członek -  dr hab. Bogdan Matławski, Szczecińskie Towarzystwo Kultury (woj. zachodnio-pomorskie) 

Członek - Anna Makowska-Cieleń, Stowarzyszenie Twórców i Przyjaciół Kultury Cygańskiej (woj. lubuskie) [zmarła 21.12.2016]

Członek - dr hab. Danuta Konieczka-Śliwińska, Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne (woj. wielkopolskie) 

Członek - Bożena Gajewska, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej (woj. łódzkie),

Członek - Zdzisław Lisowski, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Gliwickiej (woj. śląskie)

Członek - Agnieszka Król, Fundacja Tradycji Kościuszkowskiej, Pałecznica (woj. małopolskie)

 

Skład Komisji Rewizyjnej Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych RP kadencji 2014-2018

 

Przewodnicząca - Ewa Ambroży, Stowarzyszenie Przyjaciół Czeladzi (woj. śląskie)

Wiceprzewodniczący - Jarosław Stulczewski, Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli (woj. łódzkie)

Sekretarz - Jerzy Naskręt, Towarzystwo Miłośników Ziemi Śremskiej (woj. wielkopolskie)

Członek - Henryk Smolny, Towarzystwo Miłośników Dzierżoniowa (woj. dolnośląskie)

Członek - Wojciech Szydłowski, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne ,,Krajobrazy” (woj. dolnośląskie)

 

Skład Sądu Koleżeńskiego Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych RP kadencji 2014-2018 

 

Przewodniczący - Wojciech Jachimowicz, Towarzystwo Humanistyczne w Szybie (woj. lubuskie)

Wiceprzewodniczący - Jerzy Babiak, Towarzystwo Ziemi Kępińskiej (woj. wielkopolskie)

Sekretarz - Alicja Gorajewska, Towarzystwo Miłośników Ziemi Głogowskiej (woj. dolnośląskie)

Członek - Zdzisław Mirecki, Towarzystwo Miłośników Bolesławca (woj. dolnośląskie)

Członek - Barbara Miszczyk, Małopolska Rada Ruchu Stowarzyszeń Regionalnych (woj. małopolskie)

Członek - Stanisław Świerczek, Stowarzyszenie Ziemi Jadownickiej (woj. małopolskie)