Kadencja 1998-2002
O naszym Ruchu » Władze Ruchu » Kadencja 1998-2002
Skład Rady Krajowej Regionalnych Towarzystw Kultury kadencji 1998-2002
Anatol Jan Omelaniuk |
|
przewodniczący |
|
Dolnośląskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne we Wrocławiu, woj. dolnośląskie |
Aleksander Kociszewski |
|
wiceprzewodniczący |
|
Ciechanowskie Towarzystwo Naukowe, woj. mazowieckie |
Stanisław Słopień |
|
wiceprzewodniczący |
|
Wielkopolskie Towarzystwo Kulturalne w Poznaniu, woj. wielkopolskie |
ks. Władysław Pilarczyk |
|
sekretarz |
|
Towarzystwo Przyjaciół Orawy, woj. małopolskie |
Józef Cieplik |
|
członek prezydium |
|
Słupskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne, woj. pomorskie |
Stanisław Kwiatkowski |
|
członek prezydium |
|
Kujawsko Pomorskie Towarzystwo, Kulturalne w Bydgoszczy, woj. kujawsko- pomorskie |
Mieczysław Ignacy Matosiuk |
|
członek prezydium |
|
Towarzystwo Przyjaciół Siemiatycz, woj. podlaskie |
Irena Modrzejewska |
|
członek prezydium |
|
Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Pojezierze" w Olsztynie, woj. warmińsko- mazurskie |
Krzysztof Orzechowski |
|
członek prezydium |
|
Radomskie Towarzystwo Naukowe, woj. mazowieckie |
Zofia Piłat |
|
członek prezydium |
|
Towarzystwo Społeczno-Kulturalne "Renesans" w Zamościu, woj. lubelskie |
Andrzej Urbaniak |
|
członek prezydium |
|
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, woj. łódzkie |
Elżbieta Bajkiewicz-Kaliszczuk |
|
członek |
|
Towarzystwo Muzyczne w Chełmie, woj. lubelskie |
Bodgan J. Balcerowicz |
|
członek |
|
Towarzystwo Miłośników Ziemi Rypińskiej, woj. kujawsko- pomorskie |
Arkadiusz Binnebesel |
|
członek |
|
Towarzystwo Miłośników Zabytków i Kultury Ziemi Malborskiej, woj. pomorskie |
Maria Bochan |
|
członek |
|
Towarzystwo Miłośników Miasta Piły, woj. wielkopolskie |
Jerzy Chrzanowski |
|
członek |
|
Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli, woj. łódzkie |
Stanisław Gawlik |
|
członek |
|
Towarzystwo Miłośników Ziemi Brzeskiej, woj. opolskie |
Stanisław Marcin Gąsior |
|
członek |
|
Towarzystwo Przyjaciół m. Piotrkowa Trybunalskiego, woj. łódzkie |
Ryszard Grzelakowski |
|
członek |
|
Towarzystwo Miłośników Dusznik Zdroju, woj. dolnośląskie |
Lidia Iwaniak |
|
członek |
|
Sokołowskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne, woj. mazowieckie |
Wojciech Jachimowicz |
|
członek |
|
Towarzystwo Kultury AKOLADA w Nowej Soli, woj. lubuskie |
Jan Jadach |
|
członek |
|
Kieleckie Towarzystwo Naukowe, woj. świętokrzyskie |
Marian Jarecki |
|
członek |
|
Słupeckie Towarzystwo Społeczno Kulturalne, woj. wielkopolskie |
Marek Kandzia |
|
członek |
|
Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, woj. śląskie |
Arkadiusz Kędzior |
|
członek |
|
Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Przemyślu, woj. podkarpackie |
Adam Kluska |
|
członek |
|
Towarzystwo Miłośników Ziemi Strzyżowskiej, woj. podkarpackie |
Roman Knitter |
|
członek |
|
Związek Przyjaciół Pomorza, woj. pomorskie |
Alojzy Konior |
|
członek |
|
Leszczyńskie Towarzystwo Kulturalne, woj. wielkopolskie |
Stanisław Kuran |
|
członek |
|
Towarzystwo Śpiewacze LIRA w Żyrardowie, woj. mazowieckie |
Anna Makowska Cieleń |
|
członek |
|
Towarzystwo Przyjaciół Starego Kurowa, woj. lubuskie |
Wiesława Malczewska |
|
członek |
|
Towarzystwo Miłośników Międzybrodzia, woj. śląskie |
Sagina Malinowska |
|
członek |
|
Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki, woj. mazowieckie |
Andrzej Małysa |
|
członek |
|
Brzeskie Towarzystwo GRYF, woj. małopolskie |
Grzegorz Michałowski |
|
członek |
|
Towarzystwo Miłośników Podlasia, woj. lubelskie |
Marian Mieszkowski |
|
członek |
|
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, woj. podlaskie |
Marek Nałęcz Socha |
|
członek |
|
Jeleniogórskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne, woj. dolnośląskie |
Stefan Napierała |
|
członek |
|
Koszalińskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne, woj. zachodnio- pomorskie |
Zbigniew Ołubek |
|
członek |
|
Federacja Stowarzyszeń Kulturalnych Województwa Łódzkiego, woj. łódzkie |
Marian Zdzisław Pawłowski |
|
członek |
|
Sobieszyńskie Towarzystwo Regionalne, woj. lubelskie |
Piotr Petrykowski |
|
członek |
|
Toruńskie Towarzystwo Kultury, woj. kujawsko- pomorskie |
Michał Pietrowski |
|
członek |
|
Towarzystwo Miłośników Koźmina Wlkp., woj. wielkopolskie |
Bogdan Potaniec |
|
członek |
|
Polskie Towarzystwo Historyczne o. Nowy Sącz, woj. małopolskie |
Zygfryd Rekosz |
|
członek |
|
Mazowieckie Towarzystwo Kultury, woj. mazowieckie |
Urszula Rosłaniec |
|
członek |
|
Szczecińskie Towarzystwo Kultury, woj. zachodnio- pomorskie |
Michał Sznapka |
|
członek |
|
Stowarzyszenie Miłośników Lublińca, woj. śląskie |
Stanisław Warchoł |
|
członek |
|
Towarzystwo Przyjaciół Gminy Krotoszyce, woj. dolnośląskie |
Zbigniew Więcek |
|
członek |
|
Towarzystwo Miłośników Muzyki i Folkloru w Krośnie, woj. podkarpackie |
Zdzisław Wyszkowski |
|
członek |
|
Suwalskie Towarzystwo Muzyczne, woj. podlaskie |
Maciej Zarębski |
|
członek |
|
Staszowskie Towarzystwo Kulturalne, woj. świętokrzyskie |
I(rena Brucka |
|
członek |
|
Kociewskie Towarzystwo Oświatowe, woj. pomorskie |
Jerzy Damrosz |
|
członek |
|
Mazowieckie Towarzystwo Kultury, woj. mazowieckie |
Eugeniusz Skoczeń |
|
członek |
|
Racławickie Towarzystwo Kulturalne, woj. małopolskie |
Józef Staszel |
|
członek |
|
Związek Podhalan, woj. małopolskie |